"העדשה – 135mm F1.8 GM מצטרפת לליין ה-GM המקצועי של סוני ותהיה עדשת הפריים הארוכה בליין והיא כוללת שורה של יכולות מתקדמות"

"זכינו כאמור לעדשת פורטרטים מהירה חדשה – 135mm F1.8 GM הכוללת תכונות מעניינות רבות ומבנה אופטי מתקדם."

"ל-135mm F1.8 GM כיסוי FF ומבנה אופטי הכולל 13 אלמנטים ב-11 קבוצות כולל אלמנט מסוג XA, סופר ED ו-ED. לעדשה ציפויי ננו ו-fluorine ולא פחות מארבעה מנועים (2 קדמיים ושניים אחוריים) אשר על פי סוני אמורים להפוך אותה לאחת העדשות עם הפוקוס המהיר ביותר (בוודאי ביחס לעדשות בקטגוריה להן אלמנטים גדולים וכבדים). עוד תכונה ייחודית של העדשה נוגעת למרחק הפוקוס המינימאלי הנמוך יחסית – כ-70 ס"מ עם יחס הגדלה של 1:4 – זאת איננה עדשת מאקרו אבל ביחס למתחרות הישירות יש לה בהחלט יתרון."

"לעדשה גוף עמיד למים/אבק, כפתור לשינוי פוקוס ידני/אוטומטי, מגביל פוקוס עם 3 מצבים, וזוג כפתורים ברי תכנות"

"טבעת הפוקוס שעל העדשה כוללת שיפורים שאמורים להפוך אותה לקרובה יותר לטבעות פוקוס מכאניות (לא ממש אבל טוב יותר ממערכות fly by wire של עדשות אחרות בשוק) ולעדשה על פי סוני focus breathing מינימאלי."

"מלבד העדשה השיקה סוני גם שלט רחוק חדש – RMT-P1BT. השלט תואם למצלמות החדשות של החברה עם BT מובנה (ה-A7RIII/A7III ה-A9 וה-A6400) ובשונה משלט ה-אינפרה אדום הקיים של סוני הוא מאפשר טווח מעט גדול יותר (10~ מטרים) גם ללא קו ראיה, והוא מאפשר שליטה בצילום וידאו/סטילס, זום/פוקוס, נעילת שלט וכמובן התחלה והפסקה של צילום."

 

לקריאה מלאה של הכתבה שהתפרסמה במגזין megapixel לחצו כאן

לקטגוריית המצלמות והעדשות לחצו כאן