רגע לפני שקונים טלוויזיה – מהם הדגמים שהפכו לנגישים בעקבות רפורמת 'נטו הוזלות'?

רפורמת 'נטו הוזלות' של משרד האוצר נכנסה לתוקף לפני מספר שבועות, וכבר עכשיו ניתן לראות פרסומים המציעים ירידות ניכרות במחירים. על פי הצהרות משרד האוצר, אזרחי מדינת ישראל צפויים לחסוך כ-800 מיליון ש"ח של מיסים ומכסים בעקבות התכנית. מהי ההטבה בכל אחת מהקטגוריות הנכללות בתכנית? ומיהו מותג מסכי הטלוויזיה שהפך כעת לנגיש יותר מאי פעם, ומציע הורדת מחירים של עשרות אחוזים?

תכנית 'נטו הוזלות' של משרד האוצר, אשר נכנסת לתוקף בימים אלו, כוללת ביטול מסי קנייה ומכסים על מגוון קטגוריות של מוצרים צרכניים פופולאריים. על פי הצהרת רשות המיסים, מדובר בתכנית הפחתת המכסים הגדולה ביותר מאז שנות ה-90. כעת נותר לבדוק מהן ההוזלות על המכשירים הכי פופולאריים בבית, והיכן ניתן לנצל את ההטבות בצורה היעילה והמשתלמת ביותר. באילו מוצרים התבטל מס קנייה משמעותי של 30%? וכיצד הפכו מסכי הטלוויזיה האיכותיים של Sony למוצר נגיש, בעזרת הרפורמה?

מהן ההטבות שאנחנו מקבלים, בשורה התחתונה?

אחת ההטבות המשמעותיות ביותר צפויה בענף מוצרי האלקטרוניקה הבידורית. בעקבות יישום התוכנית, בוטלו כעת מסי קנייה של 10%-30% על מגוון מוצרים בקטגוריה, ביניהם טלוויזיות, רמקולים, מקרנים, מגברים, מערכות הגברה, אוזניות, ועוד. העלות הכוללת מצידה של הממשלה בביטול מיסי הקניה צפויה לעמוד על 245 מיליון ₪ בשנה.

עוד קטגוריות בהן תוכלו לצפות לירידת מחירים בחודשים הקרובים: ענפי התמרוקים, הצעצועים ומוצרי החשמל, רושמים ביטול מכס של 12% על מוצרים שונים, בתחום המנורות וגופי התאורה יבוטל מכס של 8%-12%, וענף הטקסטיל וההלבשה ירשום ביטול מכס של 6%.

עכשיו אפשר להתחדש בטלוויזיה יוקרתית של Sony, במחיר הכי משתלם בשוק

אחד מהמוצרים הכי פופולאריים ושימושיים בבית, זוכה ברפורמה בקיצוץ המשמעותי ביותר במחיר. מסכי הטלוויזיה השטוחים בגודל של עד 50 אינטש כללו מס קנייה של 15%, ומסכים בגודל של 50 אינטש ומעלה כללו מס קנייה משמעותי של 30%. היום, אחרי יישום הרפורמה, מס הקנייה עומד על 0% והצרכן צפוי להרוויח, ובגדול.

רכישת מסך טלוויזיה איכותי היא רכישה לטווח הרחוק של מוצר הנמצא בשימוש יום-יומי ואשר נמצא במרכזו של הסלון, חדר השינה או חדר הטלוויזיה. לכן, לא מפתיע לגלות שישראלים רבים שואפים לקנות את הטלוויזיה בעלת הטכנולוגיות החדישות ביותר, איכות הצפייה החדה ביותר, וחווית שימוש מתקדמת ונוחה.

מסכי הטלוויזיה של Sony נחשבו מאז ותמיד לאיכותיים, יוקרתיים ונחשקים. כעת, על רקע הרפורמה, המסכים המתקדמים של Sony הפכו גם לנגישים הרבה יותר, ופונים לכלל הצרכנים. כאשר הירידה במחיר מגיעה לעשרות אחוזים, במוצר שאנחנו רוכשים לטווח הרחוק, מדובר על הטבה משמעותית שמאפשרת לנו להתחדש במסך יוקרתי, אך במחיר לא יקר.

סדרת המסכים הפופולארית שחותכת את המחירים

סדרת XE70 הפופולארית של Sony, למשל, המציעה איכות צפייה של 4K HDR, ניגודיות מנצחת ותמונה חדה וצלולה, רושמת צניחה משמעותית במחירים, שהופכת אותה לנגישה עבור כל מי שרוצה טלוויזיה איכותית בבית: מחיר המסך בגודל 49 אינטש מסדרת XE70, למשל, עמד עד לפני מספר שבועות 4,000 ₪, וכעת הוא נמכר בתמורה ל-3,190 ₪ בלבד. מסך בגודל 55 אינטש מאותה סדרה, כלל עד לאחרונה תג מחיר של 5,990 ₪. היום תוכלו להכניס לבית את הדגם היוקרתי עבור 3,990 ₪ בלבד. סדרת XE80, סדרה יוקרתית שזכתה בפרסים בינלאומיים על חדשנות, טכנולוגיה ועיצוב, רושמת צניחה משמעותית במחיר: מסך בגודל 55 אינטש, למשל, ירד מ-8,500 ₪ לפני הרפורמה למחיר משתלם של 5,990 ₪.

גולת הכותרת של המסכים של Sony, סדרת A1 היוקרתית ביותר, עם מסך ה-OLED וחוויית צפייה חסרת מתחרים, רושמת ירידה דרסטית במחיר: אם עד לפני מספר שבועות המחיר עמד על 35,000 ₪ למסך של 65 אינטש, היום תוכלו לקנות אותו עבור 18,990 ₪ – מחיר המהווה הנחה של יותר מ-45%.

הצרכן הישראלי החכם, שיודע להעריך טכנולוגיה מתוחכמת ואיכות ייצור גבוהה, יכול כעת להפסיק להתפשר, ולשדרג את הבית עם מסך טלוויזיה של Sony מאחת הסדרות של המותג המוביל.

אם כן, אין ספק שתכנית 'נטו הוזלות' צפויה לסייע לנו לחסוך בהוצאות על מוצרי חשמל הנמצאים בשימוש יום-יומי בבית, ובמקרה של מסכי הטלוויזיה של Sony- היא עוזרת לנו לקנות את הטלוויזיה שתמיד רצינו, במחיר שתמיד רצינו.

Sony – קרובה אליך מתמיד.

לרכישה און ליין ב – Isfar Outlet, היכנסו>>