Rosieres
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על מוצרים
מוצרים
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

אודות ROSIERES

 

סיפורו רחב היריעה של מותג גדול
ההיסטוריה הארוכה של רוזייר מתפרשת על פני יותר ממאתיים שנה, החל ממקורותיה בכפר ברי, מקום לידתן של מומחיותה ומקוריותה. ב-1102, רוזייר עדיין נקראה "רוזארי" (מהמילה הלטינית שפירושה "נטוע עם שיחי ורדים") ע"ש בעל האחוזה נורמנוס דה רוזארי. הוא בנה את טחנת הרוח הראשונה, שעמדה במקום בו שוכן היום מבנה החברה הנוכחי. כמעט שמונה מאות שנה מאוחר יותר, רוזייר הייתה מוקפת בעצים ויערות. היא הושקתה ע"י נהר השר ואדמתה הייתה עשירה במרבצי ברזל איכותי. כיצד אפשר שלא להרוויח משילוב אלמנטים טבעיים זה? ב-1836, המרקיז דה-בואסי בנה בית יציקה לצד הטחנה, שהוזן בפחם וברזל מהמכרות. ב-1848, בתי החישול והיציקה של רוזייר נשלטו ע"י המרקיז דה ווג. הבעלים החדש ייצר מסילות ורכיבים עמידים אחרים לתעשיית הבניין והעבודות הציבוריות.


 

1869: לידתה של רוזייר
רוזייר, כפי שאנו מכירים אותה בזכות מוצריה ועובדיה, נולדה בשנת 1869. בשנה זו, רוזייר נרכשה ע"י ז'ול רוסל, סגן ומחשל ראשי. הוא הפך את בית היציקה למודרני והשיק מוצרי ברזל יצוק חדשים.

 

חברה ציבורית
חברה ציבורית הוקמה לאחר מותו של ז'ול רוסל ע"י יורשיו ומהנדסיו. ב-1896, היו 600 פועלים בעיר, שהמשיכה לצמוח. איכות היציקה הפכה לשם דבר בכל רחבי צרפת.

 


1909: כוחות חדשים
ב-1909, פיתח הנרי מגדלאן תהליך ייצור חדש, בנוסף לארגון מחדש והרחבת בית היציקה, סדנאות ההרכבה והתחזוקה והמחסן. הוא הכניס את הייצור והציפוי באמייל, שאיכותם הפכה לשם דבר בפי כל לאחר זמן קצר מאוד. הוא הקים מעבדות פיתוח והשיק מוצרים חדשים – במיוחד כלי בישול מצופים אמייל ותנורי עץ ופחם.
מהפיכת שיפורים סוציאליים התרחשה לצד פיתוחים אלה. הרבה לפני 1935, העיירה מנתה יותר מ-500 בתים ו-1800 תושבים. היא כללה מרפאה קהילתית, בית ילדים, חדר עבודה, קואופרטיב אספקת מזון, מועדוני ספורט, קרן חיסכון עצמאית והטבות משפחתיות.

 

1934: תאריך חדש לזכור
ב-1934, רוזייר רכשה רישיון לייצור והפצה בצרפת ומדינות נוספות, של תנורי הבישול המפורסמים AGA, שהומצאו בשוודיה ע"י ד"ר דאלן, חתן פרס נובל.

 

ה-AGA: תנור בישול מהפכני
תודות לעקרונות המדעיים מאחורי בעירתם המתמדת, תנורי הבישול של AGA כוללים מאפייני קיבול חום טובים ולעולם אינם מפסיקים לפעול, באמצעות 4-5 ק"ג דלק בלבד כל 24 שעות. בשילוב עם דוד ה-AGA, הם הבטיחו מים חמים בכל מקום בבית וייצורם נמשך עד 1966.

 


תנורי בישול מצופים אמייל
1938-1940 הייתה גם התקופה של דגמי ברזל יצוק וברזל יצוק מצופה אמייל. הקווים היו רכים יותר והרגליים קטנו. היה להם תפקיד חשוב בעלייה במספר תנורי הגז.

 


תכנית מודרניזציה ענקית
תכנון והצגת מוצרים חדשים, יצירת רשת יצוא עבור כל חטיבה, הנפקה בבורסה ב-1962 והפיכתם של אמצעי הייצור למודרניים מהווים הוכחה ניצחת לחתירתה של רוזייר לשלמות.

 

רוזייר פוגשת את אתגרי המילניום השלישי
במשך למעלה ממאתיים שנה, הצליחה רוזייר לשלב מושלמות וחדשנות, הנובעות מאיכויותיה העשירות ותשוקתה לשימור המסורת. מטרתה של רוזייר, בין אם אתמול, היום או מחר, הייתה ותמיד תהיה, להעשיר את המטבח וחדרי המגורים האחרים תוך גירוי החושים.

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
2010 © כל הזכויות שמורות לישפאר מוצרי צריכה בע"מ דלג על בר תחתון
בר תחתון